Modernizace sítě Cetin

Obec Troubsko informuje, že od pondělí 7. 10. 2024 budou pracovníci společnosti O2 obcházet majitele nemovitostí v obci s nabídkou možnosti připojení budov na optickou síť společnosti Cetin.

Informace od O2:

Společnost Cetin chce ve vaší obci investovat do podzemní sítě. O2 je na základě vyhrané aukce pověřena zpracováním vaší lokality. Jako první potřebujeme zjistit zájem obyvatelstva o připojení nemovitostí.

Následné kroky - Průběh realizace projektu:

1. Konzultant O2 obejde všechny zmíněné domy s vysvětlením výhod modernizace.
  2. Se zájemci podepíše dokument - Souhlas s přípojkou optického vlákna Cetin a GDPR souhlas na nabídku služeb O2. (dokumenty přikládám)
    – Důležitou informací při podpisu bude, že v tuto chvíli je modernizace sítě zcela zdarma.
  3. Občanům s aktuálním metalickým vedením, v případě zájmu, zajistíme služby na dobu než bude optika realizována a nainstalována.
  4. Vyhodnocení zájmu pro další kroky k realizaci.

Pracovníci společnosti O2 se budou v lokalitě pohybovat během měsíce října a listopadu.

Plánovaný start máme dohodnutý na pondělí 7. 10. 2024.

Děkuji a těším se na spolupráci.

David Švaňhal | O2 Czech Republic a.s.
Partner spolupracující s O2
m +420 608 455 000 | david.svanhalo2.cz